ponedjeljak, 27. srpnja 2015.

My hair routine|summer 2015❤️


Hay❤️Danas cu pisati kako ja kosu odrzavam zdravom tj. o mojoj hair routine.Posto imam puno za obraditi(LOL) bolje da pocnemo.

Kao prvo sampon.U zadnje vrijeme koristim ovaj sampon od Afrodite jer predivno mirise i cini kosu mekanom i zdravom.Ja ga kupujem u DM-u ali vjerujem da ima i u drugim drogerijama❤️
Zatim koristim ovo predivni balzam koji omogucava da se kosa lakse rascesljava.Nanese se,ostavi par min da djeluje te ispere.Ne znam sto vise reci o ovome jednostavno predivno hh
Znaci sada ide ono sto koristim nakon izlaska iz kupaonice.Prvo je ovaj balzam koji se ne ispire tako da jos vise hidratizira i hrani
Sljedece je ova pjena koja se stavlja da kovrce budu bolje oblikovane.Nekad je koristim i stvarno dobro djeluje.
Ovo je savrsenstvo jednostavno najbolji proizvod koji sam ikad koristila.To je sprej koji nasprcas i ima ucinak 10 proizvoda.Ljeti jako dobro pomaze da se kosa ne isusi.Stvarno sve preporuke
Ovo je to za ovaj post.Nadam se da vam se svidio,sljedeci post ce biti ubrzo.❤️Ly❤️

subota, 25. srpnja 2015.

Just Me

Heloo guys!Evo ovo je moj blog.Napokon sam ga napravila nakon duugog premisljanja hocu li ili ne.Znaci ovaj blog ce biti ugl. o modi ali naci ce se tu i jos puuno raznih tema.Ja cu se potruditi da budem sto aktivnija i nadam se da ce me bar netko pratiti.Ovo je samo moje prvo obracanje vama hh*-*.Evo znam da nije puno ali ovo je to za danasnji post,znam da je kratak ali prvi je.Lyall❤️