Prvo sto bih preporucila je crtanje.Ne treba to biti neko umjetnicko djelo,moze biti bilo sto,sto ti prvo padne na pamet.Samo je vazno da vam se kreativnost probudi i da vam je zabavno❤️
Sljdece je fotografiranje,meni jedno od najdrazih.Samo odite u neku setnju parkom
,sumom i uhvatite nekoliko prekrasnih motiva.Kasnije mozete to zaljepiti u album ili neku biljeznicu i tako cuvati sve te prekrasne slike.
Mislim da ovo nije bas hobi ali ipak zabavno jest.Pozovite prijateljicu/prijatelja i odite po shopping centru.Ne morate nista kupiti samo prosetajte,razgledajte i pojedite nesto.Zabavno popodne je zajamceno✌️
Ovaj hobi je zdrav i zabavan,to je vjezbanje.Mozete se upisati u neki sport ili naprimjer trcati u parku.Ovaj pojam je tako sirok i savrsen za tijelo u svakom slucaju❤️
To je to za danasnji post.Nadam se da vam se svida.Ideju sam sama smislila i zato mi je jos draze❤️Ugl pisat cu opet za nekoliko dana.Ly❤️




Super post, sviđaju mi se ovakvi postovi i zanimljiv je. :) Ako želiš pogledaj moj blog i ako ti se sviđa stisni follow. Unaprijed hvala. <3 http://fdiarybyz.blogspot.com/
OdgovoriIzbriši