srijeda, 19. kolovoza 2015.

#YouAreStrong

Hay ljudi❤️Evo ovaj post je drugaciji od drugih,i posvecen je svim nesigurnim ljudima medu kojima sam,nazalost, i ja.Nadam se da post nece biti dosadan ali stvarno je iz srca.

Znam stvarno kako je biti nesiguran u sebe i svoje odluke ali jednostavno svi imaju u sebi snage za pogurnuti sami sebe,ako nitko drugi nije.Svi ljudi imaju nesto prekrasno u sebi,svatko je poseban i jedinstven.Svatko ima nesto u cemu je dobar,sto mu ide samo to trebas pronaci.Pronades li to naci ces i sebe jer to si ti.Nitko nema pravo govoriti kakvi jesmo i kakvi bi trebali biti,sto zelimo to mozemo.Trud je naravno najbitniji,mozes bilo tko odustati ali kakav bi svijet bio da svi odustaju?Nista ne bi bilo isto.Mozda ces bas ti,da ti,koja citas ovo,pridonjeti svijetu,zato ne odustaj,vjerujem u tebe❤️

Nema komentara:

Objavi komentar