Hay❤️Danas cu pisati kako ja kosu odrzavam zdravom tj. o mojoj hair routine.Posto imam puno za obraditi(LOL) bolje da pocnemo.
Kao prvo sampon.U zadnje vrijeme koristim ovaj sampon od Afrodite jer predivno mirise i cini kosu mekanom i zdravom.Ja ga kupujem u DM-u ali vjerujem da ima i u drugim drogerijama❤️
Zatim koristim ovo predivni balzam koji omogucava da se kosa lakse rascesljava.Nanese se,ostavi par min da djeluje te ispere.Ne znam sto vise reci o ovome jednostavno predivno hh
Zatim koristim ovo predivni balzam koji omogucava da se kosa lakse rascesljava.Nanese se,ostavi par min da djeluje te ispere.Ne znam sto vise reci o ovome jednostavno predivno hh




Perfect!😍
OdgovoriIzbrišiProizvodi su super,mislim da cu nabaviti neke od njh! <3
OdgovoriIzbrišiAko zelis pogledaj moj blog i postani clan,bilo bi mi drago da bas ti budes clan haha <3
http://happinessalwaysbringsbeauty.blogspot.com/
pokusat cu sigurno hahha<3
OdgovoriIzbrišiMirta *-*
OdgovoriIzbriši